18. AKADEMİK BİLİŞİM AYDINDA YAPILDI!

AB2016 ADÜ

TEKNOLOJİ MERAKLILARI SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERLE BULUŞTU

Akademik Bilişim Konferanslarına 30 Ocak – 5 Şubat 2016 tarihleri arasına kapılarını açan Adnan Menderes Üniversitesi, kısa sürede gerçekleştirdiği çalışmalarla üstün organizasyon yeteneğini bir kez daha ortaya koyarken; çok yüksek katılımın gözlendiği ‘ADÜ AB 2016 Bilişim Fuarına’ yüzlerce teknoloji meraklısı son teknoloji ürünler ve üretici firmalarıyla buluştu.

AYDINDA  YAKLAŞIK 5 BİN KİŞİYİ AĞIRLADIK

Akademik Bilişim Konferansı, kurslar ve konferanslar olmak üzere iki boyutta gerçekleşiyor. Akademik, Toplumsal ve Teknik konular olmak üzere 3 ana başlıkta gerçekleşecek konferans boyunca; 17 Seminer, 1 Çalıştay, 1 Forum, 5 Panel ve 282 Özgün Bildiri gerçekleştirilecek. Katılımcılar, eğitmenler, fuar firmaları ve firma çalışanları ile birlikte yaklaşık 5 bin kişiyi Aydın’da misafir ettik.

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK AKADEMİK BİLİŞİM ORGANİZASYONU

Ulusal düzeyde Türkiye’de bilişim anlamında düzenlenen en büyük etkinliğe ev sahipliği yapan Adnan Menderes Üniversitesi, proje ortaklarına sağladığı teknik ve sosyal alt yapıyla ülkemizde önemli bir organizasyonu gerçekleştirmenin de mutluluğunu yaşadı. Ana, Gold, Silver ve Bronz sponsor olarak toplamda 58 firmanın destek verdiği program sayesinde Aydın önemli bir teknoloji fuarına ev sahipliği yapmış oldu.

Akademik Bilişim 2016 sayesinde ilimize gelen bir çok teknoloji meraklısı, hem Aydın merkezde hem de Kuşadasında otelleri doldurarak bu mevsimde turizmcilerimize rahat bir nefes aldırdı. Aydın esnafının da yüzü güldü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *